Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
11-04-2021
10:00 uur
Anna Jacoba Polder (72) Richard Reijnierse Categorie 3
05-04-2021
09:30 uur
Bergse Diepsluis - Oesterdam Zuidzijde Piet Vierhout Categorie 1
28-03-2021
09:50 uur
Linda (70) / Wemeldinge-Sas Eric de Bloeme Categorie 3
21-03-2021
10:00 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Jaap Ruigrok Categorie 1
14-03-2021
10:00 uur
Sint Annaland (73) Hans Schram Categorie 3
07-03-2021
08:50 uur
De Broezel - (Zoetersbout) (26B) Cor Gunther Categorie 2
28-02-2021
09:25 uur
Zeelandbrug (32) Patrick van der Berg Categorie 3
21-02-2021
09:10 uur
Stavenisse (77) Tita van der Kraan Categorie 3
14-02-2021
10:00 uur
Scharendijke (16) Richard Reijnierse Categorie 1
06-02-2021 - 07-02-2021 VirtualXpo.nl - Evenement
31-01-2021
10:00 uur
Scharendijke (16) Richard Reijnierse Categorie 1
16-01-2021
16:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam Evenementen Commissie Evenement
10-01-2021
10:00 uur
Slag Stormvogel Eric de Bloeme Categorie 1
03-01-2021
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Cor Gunther Categorie 1
27-12-2020 - - Niet benoemd
20-12-2020
12:30 uur
Zeelandbrug (32) Piet Vierhout Categorie 3
13-12-2020
09:30 uur
Slag Baardmannetje Fabian Wijnands Categorie 1
06-12-2020
10:00 uur
Vinkeveense Plas - Zandeiland 4 (104) Hans Schram Categorie 1
29-11-2020
10:00 uur
Oesterdam (81) Jaap Ruigrok Categorie 2
22-11-2020
08:00 uur
Strijenham (79) Cor Gunther Categorie 3
15-11-2020
09:30 uur
Gemaal Dreischor (4) Piet Vierhout Categorie 1
08-11-2020
09:30 uur
Zevenhuizerplas Eric de Bloeme Categorie 1
01-11-2020
09:05 uur
Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
25-10-2020
09:45 uur
Vuilnisbelt (80) Eric de Bloeme Categorie 3
18-10-2020
10:05 uur
Burghsluis (45) Patrick vd Berg Categorie 4
11-10-2020
09:50 uur
Sint Annaland (73) Fabian Wijnands Categorie 3
04-10-2020
10:00 uur
Zoetersbout (26) Tita van der Kraan Categorie 2
27-09-2020
10:00 uur
Oesterdam (81) Tita van der Kraan Categorie 2
20-09-2020
11:30 uur
Anna Jacoba Polder (72) Patrick v.d. Berg Categorie 3
13-09-2020
10:30 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Jaap Ruigrok Categorie 1
06-09-2020
09:30 uur
Den Osse Haven (13) Hans Schram Categorie 1
01-09-2020
09:00 uur - 10:00 uur
Stoofpolder - Het Licht (23) Rene Categorie 6
30-08-2020
09:00 uur
't Koepeltje (17) Piet Vierhout Categorie 1
23-08-2020 Stoofpolder - Het Licht (23) Fabian Wijnands Categorie 2
15-08-2020
18:45 uur
Zoetersbout (26) Tita van der Kraan Categorie 2
09-08-2020
09:00 uur
Den Osse Haven (13) Richard Reijnierse Categorie 1
01-08-2020
20:10 uur
Zoetersbout (26) Richard Reijnierse Categorie 2
26-07-2020
08:30 uur
Oesterdam (81) Jaap Ruigrok Categorie 2
19-07-2020
15:30 uur
Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
11-07-2020
20:15 uur
Sint Annaland (73) Fabian Wijnands Categorie 3
05-07-2020
09:30 uur
Burghsluis (45) Patrick van den Berg Categorie 4
28-06-2020
08:30 uur
Vinkeveense Plas - Zandeiland 4 (104) Hans Schram Categorie 1
21-06-2020
10:00 uur
Putti's Place (62) Cor Gunther Categorie 4
07-06-2020
11:00 uur
Strijenham (79) Cor Gunther Categorie 3
01-06-2020 - - Categorie 1
24-05-2020
11:00 uur
Zevenhuizerplas Eric de Bloeme - Lazy Sunday Dive Evenement
16-05-2020
17:25 uur
Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
10-05-2020
11:30 uur
Zeelandbrug (32) Piet Vierhout Categorie 3
03-05-2020
09:00 uur
Oesterdam (81) Jaap Ruigrok Categorie 2
28-04-2020
20:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS